Хвиля весняних толок не обійшла стороною і головний офіс Святошинського ЛПГ. 
Сьогодні, попри хмарну погоду, працівники вийшли прибрати територію підприємства від торішнього листя. Захід пройшов у невимушеній атмосфері та гарному гуморі. 
Сподіваємося наш приклад надихне і вас та ми разом наведемо лад у рідному місті!


Святошинське ЛПГ запорошує всіх бажаючих активних мешканців міста, громадських активістів та громадські організації взяти участь у заходах з благоустрою🌳, які будуть проходити згідно з графіком за наступними локаціями:

 

Наші працівники докладають чималих зусиль для збереження чистоти та порядку зон відпочинку, адже люди туди приходять побути на одинці з природою.

11 березня працівниками нашого підприємства було прибрано 4 зони відпочинку: “Біличі”, “Виноградар”, “Мир” та “Святошино”.

Ми любимо своє місто і хочемо бачити його чистим, квітучим та комфортним для людей. Приєднуйтесь!

 


Кілька днів тому працівниками Київського лісництва Святошинського ЛПГ було поновлено надовбні на в’їзді до джерела зони відпочинку Перлина з метою збереження його екосистеми від згубного впливу автотранспортних засобів.

 

Працівниками Cвятошинського ЛПГ регулярно проводяться рубки прочищення, рубки освітлення та вибіркова санітарна рубка.
Із останнього:
-Межигірське лісництво – Квартал 29,35, 95 (Вишгородська траса) по вулиці Богатирській.
-Пуща-Водицьке лісництво – Квартал 48,141, 142, 143 (Проспект Гонгадзе), 125, 126.
-Святошинське лісництво – Квартал 140 та 113 (Петропавлівська Борщагівка).
-Київське лісництво – Квартал 106(вулиця Газопровідна) та 107(проспект Академіка Палладіна) .

Для СВР відбираються сухостійні, відмираючі, дуже ослаблені внаслідок пошкодження пожежами, шкідниками, хворобами лісу і внаслідок аварій дерева до масового заселення їх стовбуровими шкідниками або ураження хворобами.

Рубки прочищення забезпечують склад і рівномірне розміщення дерев головної породи на площі, формують оптимальну структуру майбутнього деревостану, регулюють кількісне співвідношення окремих порід.

Освітлення ставлять за мету — видалити з насадження небажані другорядні породи, які часто переростають головні породи, заглушують їх, загрожують витіснити. Найчастіше цей лісівницький захід прово­диться в мішаних молодняках і направлений на збереження якомога більшої кількості рослин головної породи.

Зазначені заходи є частиною комплексу профілактичних заходів, які здійснюються з метою збереження стійкості насаджень, запобігання розвитку патологічних процесів у лісі, зменшення шкоди, що завдається шкідниками, хворобами, ліквідації наслідків аварій чи стихійного лиха.


Всесвітній день мігруючих птахів був започаткований у 2006 році з метою популяризації ідей про необхідність охорони мігруючих птахів та їх середовища існування. Цей День відзначається щорічно у другу суботу та неділю травня.
Цього річ, з нагоди святкування, працівниками Святошинського лісопаркового господарства було встановлено 42 шпаківні, виготовлених на власному цеху по переробці деревини. 20 з них знайшли своє місце у зоні відпочинку «Виноградар», 10 було встановлено у Берестейському УЗН та 12шт. передано у школу інтернат для дітей з ДЦП у Пущі–Водиці.
Цей день присвячено даті підписання 10 травня 1906 року Міжнародного Договору про охорону птахів. У 1927 році СРСР (в тому числі і Українська РСР) ратифікував цей договір. Всесвітній день мігруючих птахів організовується Секретаріатами Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин та Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів.


Далеко не всі йдуть відпочивати: прихильники порядку вийшли прибирати сміття за недобросовісними жителями міста. На зоні відпочинку “БІЛИЧІ” діти та дорослі, озброєні рукавичками та пакетами для сміття, наводили порядок та допомагали працівникам Святошинського лісопаркового господарства поповнювати ряди дерев саджанцями дуба, загальною кількістью 300шт. 


Жителі району, де розміщена зона відпочинку ВИНОГРАДАР вирішили не лише прибирати, але й одразу сортувати сміття, щоб відправити його на вторинну переробку. Також місцеві пернаті обзавелися 20-тьма новими домівками, що були виготовлені на деревообробному цеху Святошинського лісопаркового господарства. Тепер їх адресою буде «Стежка шпаківень», розміщена на головній алеї зони відпочинку. 
Також були виражені слова вдячності СЛПГ в цілому та особисто директору Обухівському Оресту Олеговичу за підтримку та допомогу в організації заходів з благоустрою зон відпочинку. Такі позитивні моменти дають снагу та натхнення щодня виконувати свою роботу та доглядати за зеленими насадженнями.

 


До прибирання зони відпочинку “Мир” приєднались активісти з Київенерго. Приємно було бачити найменших помічників, які з великою відповідальністю поливали щойно висаджені дерева та збирали сміття. Виховуючи дітей берегти природу, ми ще на один крок наблизимось до чистоти у майбутньому.

 


З приходом тепла, все більше людей направляються до парків та лісів для проведення вільного часу. Чимало небайдужих жителів долучились до суботників по всьому місту, та, зокрема, на зонах відпочинку Святошинського лісопаркового господарства. Не залишився без уваги і власний двір: всі працівники вийшли на впорядкування та озеленення території. Генеральне прибирання проходило не лише на подвір’ї, але і у робочих приміщеннях.

1 2