27.05.2019 на балансовій території Святошинського ЛПГ відбулися навчання щодо відпрацювання спільних дій при ліквідації пожеж в екосистемах.
У навчаннях брали участь працівники «Святошинського лісопаркового господарства», рятувальники Головних управлінь ДСНС України міста Києва та Київської області, рятувальники Київської служби порятунку, навчально-методичного центру цивільного захисту безпеки життєдіяльності міста Києва, Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України, представники екологічної лабораторії, а також управління патрульної поліції міста Києва.
У навчаннях взяли участь 60 чоловік особового складу рятувальних служб Києва та 11 одиниць пожежної та аварійно-рятувальної техніки.
Захід мав на меті перевірку готовності лісопаркового господарства до ліквідації пожеж в лісопаркових зонах, а також злагодженості дій інших служб під час гасіння масштабних пожеж в екосистемах.
За результатами проведених тренувань було відмічено злагоджені і чітко відпрацьовані дії персоналу й успішне виконання практичних завдань всіма учасниками тренувань, які були поставлені перед ними.

 

 

08.05.2019 працівниками Святошинського ЛПГ був розміщений новий дитячий майданчик близько Лісної 66А. 
Ми разом з місцевими мешканцями встановили гойдалку, пісочницю, гірки та навіть корабель.
Кожен елемент майданчику був виготовлений нашими майстрами в цеху переробки деревини.
Сподіваємося, що новий дитячий майданчик стане радістю для маленьких жителів Пуща-Водиці.


Двомісячник толок у самому розпалі!
Цього разу ми зібралися біля зони міського відпочинку “Перлина”, яка славиться своїм озером та запахом хвої у повітрі.

До заходу долучились майже півсотні людей.
Святошинське ЛПГ забезпечило всіх необхідним інвентарем та посадковим матеріалом.

Всі попрацювали на славу, тому що протягом толоки було висаджено ТРИСТА дубів та ДВІ ТИСЯЧІ сажанців сосни на площі 0.3 Га. 
Сердечно дякуємо всім хто завітав до нашого захід, до зустрічі на наступній толоці в зоні міського відпочинку Горенська.


23 березня на території зони міського відпочинку “Біличі” Святошинським ЛПГ було організовано уже традиційну толоку з благоустрою. Прибрати зелену зону від минулорічного листя та сміття вийшло майже 100 осіб. Серед них були місцеві мешканці, працівники районної адміністрації та житлової системи. Усі бажаючі були забезпечені рукавичками та пакетами для сміття.
Тож загальними зусиллями учасників толоки було зібрано та вивезено близько 6 м.куб. сміття. 
Під час прибирання території працівники Святошинського ЛПГ встановлювили нові елементи дитячого майданчика в зоні міського відпочинку. 
Дякуємо всім учасникам, які в свій вихідний день прийшли навести порядок для того, щоб надалі можна було комфортно проводити дозвілля в нашому зеленому куточку Києва.


Хвиля весняних толок не обійшла стороною і головний офіс Святошинського ЛПГ. 
Сьогодні, попри хмарну погоду, працівники вийшли прибрати територію підприємства від торішнього листя. Захід пройшов у невимушеній атмосфері та гарному гуморі. 
Сподіваємося наш приклад надихне і вас та ми разом наведемо лад у рідному місті!


Святошинське ЛПГ запорошує всіх бажаючих активних мешканців міста, громадських активістів та громадські організації взяти участь у заходах з благоустрою🌳, які будуть проходити згідно з графіком за наступними локаціями:

 

Наші працівники докладають чималих зусиль для збереження чистоти та порядку зон відпочинку, адже люди туди приходять побути на одинці з природою.

11 березня працівниками нашого підприємства було прибрано 4 зони відпочинку: “Біличі”, “Виноградар”, “Мир” та “Святошино”.

Ми любимо своє місто і хочемо бачити його чистим, квітучим та комфортним для людей. Приєднуйтесь!

 


Кілька днів тому працівниками Київського лісництва Святошинського ЛПГ було поновлено надовбні на в’їзді до джерела зони відпочинку Перлина з метою збереження його екосистеми від згубного впливу автотранспортних засобів.

 

Працівниками Cвятошинського ЛПГ регулярно проводяться рубки прочищення, рубки освітлення та вибіркова санітарна рубка.
Із останнього:
-Межигірське лісництво – Квартал 29,35, 95 (Вишгородська траса) по вулиці Богатирській.
-Пуща-Водицьке лісництво – Квартал 48,141, 142, 143 (Проспект Гонгадзе), 125, 126.
-Святошинське лісництво – Квартал 140 та 113 (Петропавлівська Борщагівка).
-Київське лісництво – Квартал 106(вулиця Газопровідна) та 107(проспект Академіка Палладіна) .

Для СВР відбираються сухостійні, відмираючі, дуже ослаблені внаслідок пошкодження пожежами, шкідниками, хворобами лісу і внаслідок аварій дерева до масового заселення їх стовбуровими шкідниками або ураження хворобами.

Рубки прочищення забезпечують склад і рівномірне розміщення дерев головної породи на площі, формують оптимальну структуру майбутнього деревостану, регулюють кількісне співвідношення окремих порід.

Освітлення ставлять за мету — видалити з насадження небажані другорядні породи, які часто переростають головні породи, заглушують їх, загрожують витіснити. Найчастіше цей лісівницький захід прово­диться в мішаних молодняках і направлений на збереження якомога більшої кількості рослин головної породи.

Зазначені заходи є частиною комплексу профілактичних заходів, які здійснюються з метою збереження стійкості насаджень, запобігання розвитку патологічних процесів у лісі, зменшення шкоди, що завдається шкідниками, хворобами, ліквідації наслідків аварій чи стихійного лиха.


Всесвітній день мігруючих птахів був започаткований у 2006 році з метою популяризації ідей про необхідність охорони мігруючих птахів та їх середовища існування. Цей День відзначається щорічно у другу суботу та неділю травня.
Цього річ, з нагоди святкування, працівниками Святошинського лісопаркового господарства було встановлено 42 шпаківні, виготовлених на власному цеху по переробці деревини. 20 з них знайшли своє місце у зоні відпочинку «Виноградар», 10 було встановлено у Берестейському УЗН та 12шт. передано у школу інтернат для дітей з ДЦП у Пущі–Водиці.
Цей день присвячено даті підписання 10 травня 1906 року Міжнародного Договору про охорону птахів. У 1927 році СРСР (в тому числі і Українська РСР) ратифікував цей договір. Всесвітній день мігруючих птахів організовується Секретаріатами Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин та Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів.

1 2 3