🌱🌱🌱Сіянці – це маленькі діти дерев🌳🌲. А всім відомо, що малятам, як нікому, потрібен догляд та любов💞. Саме тому лісівники приділяють особливу увагу доглядам за посівами на лісорозсадниках.
Регулярне прополювання настирних бур’янів🌾🎋🌾, оббризкування від хвороб та шкідників🕷🦗 і полив – ось вона така необхідна турбота за майбутніми величними деревами🌲🌲🌲🌲🌳🌳!


До ранкової інформації попало на 👀 очі чудове фото. Назва – зустріч в соснах.


Краса в простих речах. Там де сосни височать в небо🌤☁️☁️


27.05.2019 на балансовій території Святошинського ЛПГ відбулися навчання щодо відпрацювання спільних дій при ліквідації пожеж в екосистемах.
У навчаннях брали участь працівники «Святошинського лісопаркового господарства», рятувальники Головних управлінь ДСНС України міста Києва та Київської області, рятувальники Київської служби порятунку, навчально-методичного центру цивільного захисту безпеки життєдіяльності міста Києва, Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України, представники екологічної лабораторії, а також управління патрульної поліції міста Києва.
У навчаннях взяли участь 60 чоловік особового складу рятувальних служб Києва та 11 одиниць пожежної та аварійно-рятувальної техніки.
Захід мав на меті перевірку готовності лісопаркового господарства до ліквідації пожеж в лісопаркових зонах, а також злагодженості дій інших служб під час гасіння масштабних пожеж в екосистемах.
За результатами проведених тренувань було відмічено злагоджені і чітко відпрацьовані дії персоналу й успішне виконання практичних завдань всіма учасниками тренувань, які були поставлені перед ними.

 

 

08.05.2019 працівниками Святошинського ЛПГ був розміщений новий дитячий майданчик близько Лісної 66А. 
Ми разом з місцевими мешканцями встановили гойдалку, пісочницю, гірки та навіть корабель.
Кожен елемент майданчику був виготовлений нашими майстрами в цеху переробки деревини.
Сподіваємося, що новий дитячий майданчик стане радістю для маленьких жителів Пуща-Водиці.


Двомісячник толок у самому розпалі!
Цього разу ми зібралися біля зони міського відпочинку “Перлина”, яка славиться своїм озером та запахом хвої у повітрі.

До заходу долучились майже півсотні людей.
Святошинське ЛПГ забезпечило всіх необхідним інвентарем та посадковим матеріалом.

Всі попрацювали на славу, тому що протягом толоки було висаджено ТРИСТА дубів та ДВІ ТИСЯЧІ сажанців сосни на площі 0.3 Га. 
Сердечно дякуємо всім хто завітав до нашого захід, до зустрічі на наступній толоці в зоні міського відпочинку Горенська.


23 березня на території зони міського відпочинку “Біличі” Святошинським ЛПГ було організовано уже традиційну толоку з благоустрою. Прибрати зелену зону від минулорічного листя та сміття вийшло майже 100 осіб. Серед них були місцеві мешканці, працівники районної адміністрації та житлової системи. Усі бажаючі були забезпечені рукавичками та пакетами для сміття.
Тож загальними зусиллями учасників толоки було зібрано та вивезено близько 6 м.куб. сміття. 
Під час прибирання території працівники Святошинського ЛПГ встановлювили нові елементи дитячого майданчика в зоні міського відпочинку. 
Дякуємо всім учасникам, які в свій вихідний день прийшли навести порядок для того, щоб надалі можна було комфортно проводити дозвілля в нашому зеленому куточку Києва.


Хвиля весняних толок не обійшла стороною і головний офіс Святошинського ЛПГ. 
Сьогодні, попри хмарну погоду, працівники вийшли прибрати територію підприємства від торішнього листя. Захід пройшов у невимушеній атмосфері та гарному гуморі. 
Сподіваємося наш приклад надихне і вас та ми разом наведемо лад у рідному місті!


Святошинське ЛПГ запорошує всіх бажаючих активних мешканців міста, громадських активістів та громадські організації взяти участь у заходах з благоустрою🌳, які будуть проходити згідно з графіком за наступними локаціями:

 

Наші працівники докладають чималих зусиль для збереження чистоти та порядку зон відпочинку, адже люди туди приходять побути на одинці з природою.

11 березня працівниками нашого підприємства було прибрано 4 зони відпочинку: “Біличі”, “Виноградар”, “Мир” та “Святошино”.

Ми любимо своє місто і хочемо бачити його чистим, квітучим та комфортним для людей. Приєднуйтесь!

 

1 2 3 4